Antalya Satış Koçluğu

Antalya Satış Koçluğu ;Günümüz dünyasında yaşanan kriz ve sürekli olarak artan rekabet ortamı şirketlerin satış personeli üzerinde ağır bir baskı oluşturuyor. Şirketler gerek üretim gerekse satış ve pazarlama kanallarını çağın gerekleriyle orantılı olarak devamlı iyileştiriyor ve geliştiriyor. Satış ve pazarlama teşkilatı aracılığıyla yürütülen projeler, satış ekibi ve satış noktalarında ki değişimlerle ve müşteri ilişkileri yönetimi ile desteklenmez ise hedeflenen sonuçları vermiyor. Bu sebeple firmaya özel uygun sistemler kurmak ve projelerinde bilgi ve yönlendirme desteği sağlamak satış koçluğunun temel amaçlarından biridir. Satış Koçluğu Program Kapsamı: İşletmelere, Satış ve Müşteri İlişkileri Yönetimi ile projeleri içerisinde aşağıda belirtilen eğitim ve danışmanlık desteği ile koçluk hizmeti vermektir. Bu hizmet kapsamı içerisinde, kuruma özel “Satış ve Müşteri İlişkileri Yönetimi” standartları gereği kurulması gerekli olan sistemlere yönelik eğitim ve danışmanlık desteği verilmesi hedeflenmektedir. 

 • Ön Analiz süreci: ilk hafta – İşletme ziyareti ve mevcut durumun değerlendirilmesi ve gelişmeye açık alanların belirlenmesi • Bilgilendirme süreci: ilk hafta – Entegre Yönetim Sistemi temel ilkeleri ile ilgili eğitim 

 • Analiz süreci: ilk hafta - Proje ekibi ile birlikte proje hedeflerinin belirlenmesi 

 • Yönlendirme süreci: SWOT analizi yapılması ve değerlendirilmelerin yapılması İç Müşteri ve Dış Müşteri değerleme standartlarının kurulması Satış stratejileri ve hedeflerin tespit edilmesi Bayii ve satış kanallarının değerlendirilmesi ve iyi duruma getirilmesi Kota ve satış prim değerleme sistemlerinin aktif edilmesi Müşteri İlişkileri Analizi, MBF (Müşteri Bilgi Formu) sisteminin kurulması Koçluk toplantıları Çok iyi satış yapan bir yöneticinin bu özelliğini elemanlarına iyi derecede öğretebileceği varsayımını çoğu insan taşırız. Satış Koçluğu eğitimi ile satış ekibinizin performansını ciddi oranda arttırırsınız. 

 Uygulamanın ve öğretmenin birbirinden bağımsız beceriler olduğunun farkına varmalı ve öğretmek için gerekli becerileride satış platformuna iyi bir şekilde taşıyabilmelisiniz. Satış Koçluğu, satış becerilerini ekibine aktarmakla görevli olanlar için, satış danışmanlarının motivasyonlarını üst düzeye çıkartmak ve daha çok satış yapmaları konusunda, nasıl daha etkin, daha arzulu ve hızlı öğrenebilecekleri konularında bilgilerle yapılandırılmıştır. Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Satış Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için : 

 Antalya'daki Satış Koçluğu eğitimlerimiz için 0 (242) 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.  

İzmir'deki Satış Koçluğu eğitimlerimiz için 0 (232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya satış koçluğu - satış koçluğu antalya - satış koçu - satış koçluğu nedir - satış koçluğu sertifikası - satış koçluğu eğitimi antalya -

Yorumlar