Karşıyaka Koçluk

Bu hayatı bir kez yaşıyoruz. Alıp verdiğimiz her nefes bir mucize. Deneme yanılma yöntemi ile uygulama şansımız ve zamanımız ne yazık ki yok. Boşa geçirdiğimiz ya da pişmanlıklarımızla ıskaladığımız zamanlarımıza, an denebilecek zaman dilimlerini tekrar tekrar geriye dönüp yeniden yaşama şansımızda yok. Bu yüzden her anımız son anımız kadar değerli ve önemli olmalı bizim için. 
Bu yüzden egolarımız için hırslarımız için kaybedecek zamanımız olmamalı. Egonuzu aşmak karşılaşacağınız en zorlu mücadeledir içsel yolculuğunuzdaki unutmayın, ego doyumsuz kurnaz bir canavardır, tek beslendiği kaynak da kibirdir. ‘Daha çok. Daha iyisi. Daha büyüğü. Daha güzeli. En iyisi.’ sonu yok.
Gücünüzü ve sahip olduğunuz enerjinizi tüketir durur farkında olmazsınız.
Düşünün hep daha iyisi olsun derken egonu beslerken ne çok iyi olan şeyi kaçırdığını aslında. Değişim sandığımızın aksine öyle uzun süreçler gerektirmez bir saniyelik bir olay yada görüntü bile farkındalığımızı ortaya çıkartacak tesirler yaratabilir.
Bu hep uzun bir süreç gibi gözükür ama bizi değişime götüren her şey aslında değişim anına götüren yoldur.
Siz bütün kaynaklara ve bütün doğru cevaplara sahipsiniz. Size, mükemmele yakın "en iyi"nizi buldurmak bizim işimiz. İzin verin koçluk yöntemi sizin için çalışsın. Bütünsel Koçluk koltuğu, kendinizi ileri taşıma koltuğudur.
 
 Yaşam Koçluğu, kişinin bulunduğu noktadan ulaşmak istediği noktaya gitme sürecinde hayatında tatmin ve denge yaratmasıdır. Kişinin kendi doğasını, tam olarak ne istediğini bulabilmesidir. Yaşamın tüm alanlarında "daha ileri" gitme sürecidir. Kişinin kendi hayatında gelişim ve değişim fırsatını keşfetmesi, yaratabilmesidir. Gelişim ve değişimin doğasını anlamak, kendi yaşamındaki yansımalarını dengeye oturtmaktır. Kendi yaşamına dışarıdan bakmak, içsel doğasını gözlemlemek, anlamak, kendini keşfetmek ve böylece potansiyelini maksimum kullanmak isteyen bireyler için gerçek bir fırsattır. Yaşam koçluğu bir süreç programıdır. Çünkü kişinin gelişim ve değişimine koçluk, süreç içinde gerçekleşir.

Şimdi egonuzla ya da size üzüntü ve sıkıntı veren her türlü geçmiş yaşanmışlıklarınızdan vazgeçmek için uygun bir zaman değil mi?
Tek bir ağaç ormanın başlangıcı olabilir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Koçluk eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaKarşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Koçluk eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Koçluk   eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Koçluk eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk nedir - koçluk soruları - kariyer koçluğu - antalya koçluk eğitimi - antalya koçluk merkezi -

Yorumlar