Antalya Hayat Koçluğu

Antalya Hayat Koçluğu;Hayat koçu, potansiyelimizi, olumlu olumsuz alışkanlıklarımızı fark etmemizi sağlayan kişidir. Bizim en iyi versiyonumuza ulaşmamızda, vizyon ve hedeflerimizi gerçekleştirmemizde ve nihayetinde arzu ettiğimiz yaşamı sürmemizde etkili olan araçları bulmamıza ve motivasyon sağlayarak eyleme geçmemize yardımcı olan kişidir.
Hayat koçluğu, kişilere kendi iç potansiyellerini ve güçlerini keşfettirerek hedeflerine ulaşma sürecinde uygulanan bir yol arkadaşlığıdır.

Hayatımız gerçekleştirmek isteyip de bir türlü gerçekleştiremediğimiz bir yığın işle dolu. Örneğin: Düzenli bir şekilde spor yapmak, sigarayı bırakmak, kilo vermek vs… Bunun yanında ilgili şahıs veya şahıslarla görüşerek çözebileceğimiz problemleri ya başkalarıyla paylaşmayı tercih ederiz veya içimize atar ve sürekli çözememenin rahatsızlığını duyarız. Hayatımızı ciddi anlamda meşgul eden o kadar çok konu vardır ki oturup yazsak belki yüzü geçer. İşte Hayat Koçu burada devreye girerek bizin hayatımızı bizim istediğimiz şekilde düzene koymamız için bizim yanımızda yer alır. Her insanda olağanüstü yetenekler vardır, bu yeteneklerimizi kullanmıyorsak tam manasıyla yaşadığımız söylenemez. 

Hayat Koçları, kişilerin yaşamlarında tıkandığı noktaları tespit eder ve gelecek planları yaparak bu noktaları hedefe dönüştürür. Kişilerin bulundukları konum ile bulunmak istedikleri konum arasındaki mesafeyi geleceğe odaklanarak ve eyleme geçerek kapatır. Beraber belirlenen hedeflere stratejik planla ulaşılmasını sağlar ve kişilerin yanında olur.
Din, dil, ırk, cinsiyet, yaş, iş, mevki, medeni durum farketmeksizin sadece ve sadece kendini keşfetmek isteyen, hayallerine, mutluluğuna, arzuladığı ve gerçekten sevdiği değerlere ulaşmak isteyen herkes koçluk hizmetinden faydalanabilir.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hayat Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Antalya'daki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 

İzmir'deki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya hayat koçu - hayat koçu antalya - hayat koçu nasıl olunur - hayat koçluğu eğitimi - hayat koçluğu nedir - hayat koçluğu sertifikası - hayat koçluğu - hayat koçluğu nedir - hayat koçu -

Yorumlar